INOX druciak stalowy delikatny

Druciak spiralny ze stałi nierdzewnej, przeznaczony do usuwania silnych zabrudzeń. NIE RDZEWIEJE!

Top 5 zmywaki kuchenne z fibrą

Zmywaki kuchenne z fibrą. Delikatnie porowate z warstwą wzmocnionej włókniny. Idealne w kuchni do czyszczenia trudnych patelnie...

DUO gąbki kuchenne

Gąbki kuchenne wykonane z celulozy, delikatnie porowate. Uniwersalne zastosowanie. Higieniczna, wchłaniająca, różne kolory naturalnie barwione

TURBO Druciaki metalowe z gabką

Druciaki metalowe z gabką.Usuwaja z łatwością silne zabrudzenìa z naczyń, garnków, patelni aluminiowych oraz stali nierdzewnej.

SPAZIO szczotka do wewnętrznego stosowania

Szczotka do zamiatania, idealna do gładkich powierzchni. Rozbite włosie pozwalające na zbieranie najmniejszych cząstek kurzu.

Szczotka do ubrań

Szczotka do prania z ergonomiczną rączką, umożliwiającą pewniejszy i wygodny chwyt, zmniejszający wysiłek.

ENERGY Pokrycie Energy

Pokrowiec na deskę do prasowania oszczędzający energię elektryczną. Wykonany z czystej bawełny z kolorowym wzorem połączonej z pianką poliestrową oraz warstwą aluminium.

MYCRO- BRILL ściereczka do okien

Ściereczka o podwójnym splocie z ultra mikrofibry, odtłuszczajaca. Przeznaczona do czyszczenia szkła, szyb, luster, stali nierdzewnej bez użycia detergentów. Nie zostawia smug.

4XL

Miękka uniwersalna ściereczka w 100% z mikrofibry. Stosowana na sucho do wycierania kurzy ze wszystkich domowych powierzchni, na mokro dobrze wyżęta, aby usunąć uporczywy brud, odtłuścić plamy ze szkła, stali nierdzewnej i delikatniejszych powierzchni. Dostępna w kilku kolorach, aby odróżnić zastosowanie w różnych pomieszczeniach domu.

UFO gąbka kuchenna

Gąbka kuchenna okrągła profilowana, chroni paznokcie! Delikatnie porowata z warstwą wzmocnionej włókniny.

Gąbki kuchenne z celulozy - 2szt

Czysta celuloza gąbka z bardzo mocnego włókna ściernego. Łatwo usuwa tłuszcz z potraw i chusteczki bez pozostawiania brudnej pozostałości po prasowaniu.

MYCRO- TRAP ściereczka do mebli

Ściereczka z ultra mikrofibry odtłuszczająca. Wskazana do czyszczenia drewna, metalu, plastiku bez użycia detergentów. Idealna do samochodu.

System usuwania kurzu

Kompletny system do usuwania kurzu oraz czyszczenia podłóg z płytek ceramicznych, gresowych, marmuru i parkietów.

ECO Szufelka ze zmiotką

Jednoczęściowy zestaw szufelki ze zmiotką, wykonany w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, nie zawierających barwników, certyfikowanych jako

ECOLOGICA szczotka zewnętrzna

Szczotka zewnętrzna wykonana w 100% z odzyskiwanych materiałów i poddająca się ponownemu recyklingowi, bez barwników. Włosie i listwa zostały wyprodukowane z materiałów z recyklingu przemysłowego, posiadają certyfikat "Plastik z recyklingu surowce odzyskiwane’.

Ściereczka do samochodu

Ściereczka z irchy syntetycznej, silnie wchłaniająca. Nie zostawia włosków ani smug, idealna do pielęgnacji karoserii i wnętrz samochodowych.

JUMBO gąbka

Gąbka samochodowa: delikatnie porowata, trwała, duża, ergonomiczna

MAXI szczotka do wewnętrznego stosowania

Szczotka do wewnętrznego stosowania . "ACTIDUST" szczeciny, w celu uzyskania dużej powierzchni zamiatania. Wbudowana osłona zderzaka do bezpiecznego mebli. Innowacyjny kształt i projekt technologiczny.

Drewniane spinacze 12 szt

Pralni

MICROFIBRE mop do mycia podłóg - wkład

Mop do mycia podłóg z mikrofibry, przeznaczony do każdego rodzaju podłóg, począwszy od tych o surowym wykończeniu, jak płytki wypalanej, po bardziej delikatne, jak parkiet.

TONICA gąbka celulozowa do kąpieli

Gąbka celulozowa do kąpieli, delikatnie porowata: hipoalergiczna, naturalnie barwiona, różne kolory